Witaj w Studio Szajewski.com

Zajmujemy się fotografią reklamową, wykonujemy zdjęcia żywności i produktów.

fotografia w krolewskiej fabryce karabinow

Jesteśmy jedynym studio fotograficznym na Pomorzu specjalizującym się w fotografii produktów oraz żywności. Realizujemy szeroki wachlarz typów sesji – od najprostszych zdjęć na białym tle, aż po w pełni wystylizowane sesje reklamowe produktów na najwyższym poziomie.

Założycielem Studio Szajewski.com jest Maciej Szajewski, fotograf działający w branży od 2006 roku. Procentujące dziś doświadczenie zbudowane zostało podczas współpracy z dużymi i wymagającymi klientami, początkowo z Wielkiej Brytanii, a potem z Polski. Dziś, dzięki powiększającemu się nieustannie zespołowi, studio prężnie się rozwija.

Każde nasze zdjęcie to wynik pracy grupy ludzi. Proces ten można podzielić na dwa główne etapy – fotografię i retusz. Na nie z kolei składają się jeszcze mniejsze elementy, za które odpowiadają poszczególni członkowie naszego zespołu. Dzięki tak zorganizowanej pracy, uzyskujemy stuprocentową powtarzalność efektu na zdjęciu, co jest niezwykle ważne dla naszych wieloletnich klientów. Dobra organizacja sesji i retuszu to także terminowość i gwarancja odpowiedniej jakości dostarczanych klientowi fotografii.

Jedną z naszych głównych specjalności jest przeprowadzanie sesji typu high volume packshots, czyli zleceń polegających na fotografii wielu produktów dla jednego odbiorcy. Dostarczamy zdjęcia charakteryzujące się powtarzalnym wyglądem, wykonane i retuszowane według ścisłych wytycznych grafików, administratorów stron czy sklepów internetowych. Pliki posiadają standaryzowane nazewnictwo i rozmiary, co znacznie ułatwia pracę przy ich implementacji, są także gotowe do tworzenia reklam.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół Studio Szajewski.com